MEIE TEENUSED

Lanmer OÜ

on täielikult pühendunud kliendi vajadustele. Pakume nõustamisteenust ideest lõpplahenduseni. Hoolitseme müügijärgselt pakutud lahenduste ja seadmete eest, et tagada Teie pikaajaline edu

Kalibreerimine

Kõik ettevõtted peavad tagama, et seadmetega saadud tulemused oleksid õiged ja täpsed. Lanmer on varustatud sertifitseeritud seadmetega, et kalibreerida Teie seadmeid saavutamaks täpseid tulemusi. Seadmete kalibreerimine meie kogenud töötajate poolt tagab täpsed ja usaldusväärsed tulemused.

Pakume lahendusi juhtivatelt laboratoorsete seadmete tootjatelt ja oleme valmis kalibreerima  igat tüüpi seadmed, nagu qPCR, PCR termotsüklerid, külmutid jne, tagamaks täpsed tulemused.

Hooldus ja plaaniline hooldus

Pakume ka plaanitud hooldust (PM), et kontrollida ja hooldada seadmeid rutiinselt, mis väldiks Teie seadmete töös katkestusi. PM-i ajal kontrollib meie insener kõiki tootja poolt soovitatud hooldust vajavaid osi. Sinna hulka kuuluvad tavaliselt mehaanilised osad ja elektroonikaplaadid. Hooldus hoiab ära kõik soovimatud tõrked.

Tehniline tugi

Kui Teil esineb probleeme mis tahes laboriseadmega, siis Lanmer on valmis Teid aitama. Tuvastame probleemi ja pakume sellele kiiret ja kvaliteetset lahendust. Oleme kogenud tehnilise toe pakkuja ja mõistame kui tähtis on kliendile kiire ja kvaliteetse lahenduse pakkumine.